شماره تماس

24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته تماس بگیرید

آدرس

دفتر تهران: تهران، خیابان ستارخان، جنب خیابان نیلوفر، پالک 656 ،ساختمان گلها، واحد 2

پروژه ها

کارهای صنعتی جهانی ما

آخرین پروژه ها

بوستان شاهین

بوستان «شاهین» در محله ستارخان تهران و در خیابان سازمان آب قرار دارد و به دلیل فرسوده شدن سنگ فرش معابر و پیاده ‌‌روهای داخل بوستان دیگر قابل استفاده نبوده و از طرف دیگر بخشی از پیاده ‌رو دارای مشکلات هندسی نیز بود. ضمن اینکه این بوستان از نظر مناسب سازی برای عبور و مرور معلولین و نابینایان در زمان ساخت اولیه مناسب سازی نشده بود.

پروژه محوطه سازی بوستان بوستان

بوستان «بوستان» یکی از بوستان‌های قدیمی محله شهرک غرب است که بخشی از سنگ فرش‌های معابر داخلی آن به مرور زمان و با بارش‌های مکرر و گذران فصول، لق و فرسوده شده از این رو شهرداری منطقه ۲ تهران با درخواست‌های مکرر شهروندان از برای رسیدگی به وضع موجود مواجه بود تا مرمت‌های لازم بر روی آنها صورت گیرد. به دلیل همین درخواست‌های مکرر، شهرداری منطقه 2 تهران تصمیم بر آن گرفت تا بودجه‌ای به منظور تخریب، مرمت و بازسازی سنگفرش‌های پیاده‌روهای بوستان «بوستان» در نظر گیرد و اقدام به تعویض آنها کند.

پیاده‌روسازی خیابان البرز

عملیات نگهداشت و بازسازی معابر سطح ناحیه 4 شهرداری منطقه2 تهران شرکت فنی و مهندسی «تدبیر پویان عصر» به دلیل داشتن سابقه بالا در زمینه ساخت پیاده‌رو و همچنین بازسازی و نگهداشت چنین فضاهای شهری؛ این امکان را دارد تا با بهترین نیروهای با تجربه خود، فعالیت‌هایی از این دست را با بالاترین کیفیت و در مدت زمان مناسب انجام دهد. با توجه به همین قابلیت نیز شهرداری منطقه 2 از این شرکت به منظور تعمیر و نگهداری پیاده‌رو و جداول این منطقه دعوت به عمل آورد تا با بودجه در نظر گرفته شده در سال 98 این مهم به مرحله اجرایی شدن برسد.

پیاده رو سازی بلوار شهرداری

مهرماه سال 1397 قراردادی مابین شرکت فنی و مهندسی «تدبیر پویان عصر» و شهرداری منطقه ۲ تهران با موضوع قرارداد «عملیات پیاده‌روسازی در پهنه شمالی منطقه ۲ تهران» منعقد شد. احداث و بازسازی پیاده‌روها به منظور رفع معضل و مشکلات عبور و مرور عابران پیاده و همچنین مناسب سازی معابر برای سهولت در رفت و آمد معلولان و نابینایان؛ نکات مهمی بود که مورد توجه قرار گرفت.

ساختمان رودکی

نام پروه: ساختمان رودکی محل اجرا: خیابان آزادی، خیابان رودکی شمالی، کوچه معصومی، پلاک 14 تاریخ شروع و اتمام : مهر 95 الی بهمن 96 موضوع: طراحی و اجرای ساختمان مسکونی رایج‌ترین ساختمان‌هایی که در سطح شهر ساخته می‌شوند ساختمان‌های مسکونی هستند که بسته به متراژ، طراحی و بودجه دارای طراحی‌های گوناگون‌اند. اما به طور کلی ویژگی یک ساختمان مسکونی خوب و ایده‌آل ساختمانی است که ابعاد مناسبی برای چیدمان داشته باشد، با اولویت‌ها و سبک زندگی‌ها تناسب لازم را دارا بوده و از نظر ایمنی و امنیتی اطمینان لازم را به ساکنان آن منتقل کند.

ساختمان پرچم

زیر بنای ساختمان «پرچم» 300 متر است که با طراحی هوشمندانۀ طراحانِ مجرب و ماهر شرکت فنی و مهندسی «تدبیر پویان عصر» هر طبقه آن به 3 واحد با متراژهای متنوع تقسیم شده. 65، 85 و 120 متر مربع متراژهای طراحی شده‌ای هستند که به بهترین شکل ممکن ساخته شده. دیگر سطوح باقی مانده نیز برای راه پله، پاگرد و آسانسور تفکیک شده و پلان معماری هر واحد نیز به صورت تفکیک شب و روز است.

پیاده‌رو سازی خیابان زرافشان

از آنجایی که خیابان «زرافشان» دارای فرعی‌های متعددی است بر سر هر فرعی عملیات مناسب سازی پیاده‌رو به منظور عبور معلولان نیز انجام شد و سنگفرش پیاده‌رو طبق ضوابط نابینایان با سنگفرش سکه‌ای‌، سنگفرش شیاری و نوار بسایی به اجرا درآمد تا معمولان و نابینایان نیز بتوانند در این محدوده رفت و آمدی آسان و ایمن داشته باشند.

دسته بندی ها

شرکت فنی مهندسی تدبیر پویان عصر