شماره تماس

24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته تماس بگیرید

آدرس

دفتر تهران: تهران، خیابان ستارخان، جنب خیابان نیلوفر، پالک 656 ،ساختمان گلها، واحد 2

راهسازی (زیرسازی و روسازی سواره رو)

  • شنبه 20 آذر 1400
  • بروزرسانی: شنبه 20 آذر 1400
  • بدون نظر
  • 2 دقیقه
  • 725

شرکت فنی و مهندسی «تدبیر پویان عصر» به دلیل داشتن علم و مهارت در ضمینه طراحی و اجرای معابر سواره رو و بازسازی و نگهداشت معابر سواره رو شهری و بین شهری؛ این امکان را دارد تا با استفاده از تکنووژی و ماشین‌آلات راهسازی و نیروهای انسانی کارامد، فعالیت‌هایی از قبیل: ....

راهسازی (زیرسازی و روسازی سواره رو)

خیابان و بزرگراه از جمله ارکان اصلی در شهرسازی اصولی و استاندارد به حساب می‌آید. فراهم کردن سواره رو استاندارد جهت تردد وسایل نقیله که دچاره چالش نشود بسیار مهم بوده. زیرا همین سواره مناسب، استاندارد و ایمن به کاهش مشکلات حمل و نقل و کاهش استهلاک وسایل نقلیه کمک خواهد کرد. البته اهمیت این موضوع در گرو آن است که مسئولان شهری نیز این مهم را در اولویت فعالیت‌های شهرسازی خود قرار دهند و با برنامه‌ریزی و طراحی درست، کاری کنند تا معابر سواره رو به بهترین شکل ممکن در فضایی مناسب، امن و ایمن طراحی، ساخته و به اجرا گذاشته شود.

ساخت و احداث سواره رو  استاندارد یک امر مهم و نگهداری، مرمت و بازسازی آن یک امر دیگر به شمار  می‌رود. به این دلیل که یک راه سواره رو هر چقدر هم با کیفیت و مناسب ساخته شده باشد؛ به مرور زمان فرسوده شده و دچار استهلاک می‌شود و بهتر است برای بازسازی مجدد آن و حفظ کیفیت‌اش تدابیری از سوی مسئولان و مدیران شهری در نظر گرفت که علاوه بر راحتی عبور و مرور از نظر زیباسازی شهری نیز به آن توجه گردد.

شرکت فنی و مهندسی «تدبیر پویان عصر» به دلیل داشتن علم و مهارت در ضمینه طراحی و اجرای معابر سواره رو و بازسازی و نگهداشت معابر سواره رو شهری و بین شهری؛ این امکان را دارد تا با استفاده از تکنووژی و ماشین‌آلات راهسازی و نیروهای انسانی کارامد، فعالیت‌هایی از قبیل:

- عملیات درزگیری آب بندی درز و پر کردن ترک آسفالت شامل عملیات برش آسفالت پاکسازی و رطوبت زدایی تزریق و شکل دهی مواد درزگیری با قیر پلیمری پوشش سطحی با پودر سنگ سنگ های آهکی و تمیز کاری

- لکه گیری روسازی راه بر اساس عمق و سطح

- عملیات تراش و روکش به صورت مکانیزه و با استفاده از دستگاه تراش آسفالت و دستگاه تسطیح

- عملیات تخریب و روکش شامل برچیدن مصالح آسفالتی با چکش هیدرولیکی

- عملیات حفاری و مرمت نوار حفاری

- اجرای آسفالت به روش دستی و ماشینی

و ... را با بالاترین کیفیت و در مدت زمان مناسب انجام دهد

  راه سازی   پیاده رو
راهسازی (زیرسازی و روسازی سواره رو)
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیلی شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه

نام و نام خانوادگی
ایمیل


  +     3   =   8  


شرکت فنی مهندسی تدبیر پویان عصر