شماره تماس

24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته تماس بگیرید

آدرس

دفتر تهران: تهران، خیابان ستارخان، جنب خیابان نیلوفر، پالک 656 ،ساختمان گلها، واحد 2

خدمات

خدمات

خدمات اختصاصی ما

تخریب و احداث

خدمات ما در این حوزه شامل تخریب انواع سازه ها و بناهای فرسوده و همچنین گود برداری می باشد.ایجاد سازه های بتنی و فلزی و روسازی معابر و راههای ارتباطی اسفالتی از موارد قابل ذکر دیگر می باشند.دیوار چینی و انجام دکوراسیون داخلی و خارجی شامل اتاق ها و هال و پذیرایی و همچنین ایجاد اشپزخانه و سرویس بهداشتی و مکان های ورزشی در ساختمان های مسکونی و اداری بر اساس نوع کارکرد در نظر گرفته شدهو درخواست کارفرما از جمله فعایتهای این شرکت می باشد

بیشتر

شبکه‌ جمع‌آوری و هدایت آب‌های سطحی

شرکت فنی مهندسی «تدبیر پویان عصر» با آگاهی کامل از نحوه طراحی و اجرای عملیات احداث و عملیات بازسازی یا مرمت شبکه های جمع‌آوری و هدایت آب‌های سطحی با در دست داشتن تیم‌های طراحی و اجرای مجرب و حرفه‌ای و دارای سال‌ها تجربه در این زمینه قادر به ارائه خدماتی از زیر می‌باشد.

بیشتر

ساختمان‌سازی (طراحی و اجرا)

شرکت فنی و مهندسی «تدبیر پویان عصر» کارنامه مطلوبی در زمینه ساختمان سازی داشته‌اند. طراحی و اجرای ساختمان های مسکونی اداری و تجاری در قالب قراردادهای مشارکت در ساخت و پیمان مدیریت از جمله خدماتی است که از جانب شرکت ارائه می‌شود. ساختمان سازی شامل طراحی نقشه های فاز یک و دو ساختمان و سپس اجرای عملیات تخریب و گودبرداری، فونداسیون و سازه ساختمان و بعد سفت کاری و نازک کاری تا تحویل کلید می‌باشد.

بیشتر

راهسازی (زیرسازی و روسازی سواره رو)

شرکت فنی و مهندسی «تدبیر پویان عصر» به دلیل داشتن علم و مهارت در ضمینه طراحی و اجرای معابر سواره رو و بازسازی و نگهداشت معابر سواره رو شهری و بین شهری؛ این امکان را دارد تا با استفاده از تکنووژی و ماشین‌آلات راهسازی و نیروهای انسانی کارامد، فعالیت‌هایی از قبیل: ....

بیشتر

پیاده‌رو (زیرسازی و روسازی پیاده‌رو)

شرکت فنی و مهندسی «تدبیر پویان عصر» به دلیل داشتن سابقه بالا در زمینه طراحی و اجرای انواع تیپ های استاندارد پیاده‌رو و همچنین بازسازی و نگهداشت پیاده‌رو های شهری؛ این امکان را دارد تا با بهترین نیروهای با تجربه خود، فعالیت‌هایی از این دست را با بالاترین کیفیت و در مدت زمان مناسب انجام دهد.

بیشتر
شرکت فنی مهندسی تدبیر پویان عصر