شماره تماس

24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته تماس بگیرید

آدرس

دفتر تهران: تهران، خیابان ستارخان، جنب خیابان نیلوفر، پالک 656 ،ساختمان گلها، واحد 2

ساختمان پرچم

  • شنبه 20 آذر 1400
  • بروزرسانی: سه شنبه 23 آبان 1402
  • بدون نظر
  • 2 دقیقه
  • 1235
  • ساختمان پرچم
    2.25 از 5 بوسیله 2 رای

زیر بنای ساختمان «پرچم» 300 متر است که با طراحی هوشمندانۀ طراحانِ مجرب و ماهر شرکت فنی و مهندسی «تدبیر پویان عصر» هر طبقه آن به 3 واحد با متراژهای متنوع تقسیم شده. 65، 85 و 120 متر مربع متراژهای طراحی شده‌ای هستند که به بهترین شکل ممکن ساخته شده. دیگر سطوح باقی مانده نیز برای راه پله، پاگرد و آسانسور تفکیک شده و پلان معماری هر واحد نیز به صورت تفکیک شب و روز است.

محل اجرا: میدان توحید خیابان پرچم پلاک 84

تاریخ: سال 91

موضوع: طراحی و اجرای ساختمان مسکونی

شرکت فنی و مهندسی «تدبیر پویان عصر» طی 10 سال فعالیت، کارنامه مطلوبی در زمینه ساختمان سازی داشته است که ساختمان «پرچم» واقع در میدان توحید، خیابان پرچم، پلاک 84 از جمله آنهاست. این ساختمان در زمینی به مساحت ۴۵۰ متر مربع با بهترین بهره‌ مندی از فضا و توسط طراحان و مجریان با تجربه و ماهر احداث شده است.

ساختمانی با 5 طبقه و هر طبقه آن دارای 3 واحد بوده که در مجموع 15 واحد مسکونی را در برمی‌گیرد. در کنار این واحدهای مسکونی، ساختمان «پرچم» دارای یک باب مغازه در همکف بوده و همچنین برای این مجتمع مسکونی 2 طبقه پارکینگ به تعداد 10 قطعه مجزا به همراه 11 قطعه انباری در نظر گرفته شده است. سازه این ساختمان از نوع بتن آرمه با سیستم سازه‌ای قاب خمشی و سیستم سقف نیز تیرچه یونولیت طراحی و اجرا شده است.

زیر بنای ساختمان «پرچم» 300 متر است که با طراحی هوشمندانۀ طراحانِ مجرب و ماهر شرکت فنی و مهندسی «تدبیر پویان عصر» هر طبقه آن به 3 واحد با متراژهای متنوع تقسیم شده. 65، 85 و 120 متر مربع متراژهای طراحی شده‌ای هستند که به بهترین شکل ممکن ساخته شده. دیگر سطوح باقی مانده نیز برای راه پله، پاگرد و آسانسور تفکیک شده و پلان معماری هر واحد نیز به صورت تفکیک شب و روز است.

از آنجایی که زمین ساختمان «پرچم» جنوبی بوده؛ طراحان شرکت فنی و مهندسی «تدبیر پویان عصر» واحدهای 65 و 85 متری آن را در سمت جنوب ساختمان و واحدهای 120 متری آن را در قسمت شمال طراحی کرده‌اند تا بهترین بهره را از شرایط جغرافیایی زمین این ساختمان برد.

لازم به ذکر است واحدهایی که به صورت 65 متری ساخته شده‌اند دارای یک اتاق خواب و واحدهای 85 و 120 متری دارای 2 اتاق خواب هستند که یک اتاق آن به صورت مستر طراحی شده. ضمن اینکه سیستم سرمایشی ساختمان از طریق کولر آبی تامین میشود و سیستم گرمایشی آن نیز با شوفاژ است و پکیج هم برای تامین آب گرم این مجتمع مورد استفاده قرار گرفته.

کابینت‌های آشپزخانه واحدهای مسکونی «پرچم» به 2 سبک مدرن و ممبران از جنس تمام MDF بوده و برای سرویس‌های بهداشتی تمام واحدها، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی با بهترین کیفیت آن نصب و جانمایی شده است.

در ورودی ساختمان و در پارکینگ، تمام فلز با طراحی زیبا و رنگ کوره‌ایی، همراه جک ریموت کنترول بوده و در ورودی واحدها نیز ضد سرقت ترک با یراق کاله است. برای درهای داخلی هم درهایی از جنس HDF و برای در سرویس‌ها نیزPVC  ضد آب استفاده شده که کیفیت قابل قبولی دارند.

کف واحدهای ساخته شده مجتمع مسکونی «پرچم» از نوع سرامیک درجه یک ایرانی با طراحی دو رنگ است و پنجره‌های UPVC دارای شیشه دو جداره نیز برای پنجره‌های این ساختمان به کار گرفته شده.

یکی از ویژگی‌های مثبت این ساختمان مسکونی، راه پله‌های آن است که به منظور جلوگیری از صدمه دیدن این بخش از ساختمان در زمان اثاث کشی تا سقف سنگ شده است. سنگ به کار رفته نیز از جنس مرمریت است و نرده‌های فلزی با طراحی و رنگ آمیزی زیبا برای راه پله، نصب شده که در عین زیبایی، دارای استحکام و طول عمر بالا نیز هست.

طراحی نما به سبک کلاسیک بوده و با سنگ‌های تراورتن اجرا شده و نرده در نما از نوع فلز و با طرح‌های فرفورژه است و برای نمای جنوبی ساختمان هم از تمام سنگ و سنگ گل پنبه‌ای استفاده شده که هم از نظر استحکام و عمر مفید و هم از نظر ظاهری دارای کیفیت قابل قبولی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیلی شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه

نام و نام خانوادگی
ایمیل


  2     +   =   3  


شرکت فنی مهندسی تدبیر پویان عصر