شماره تماس

24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته تماس بگیرید

آدرس

دفتر تهران: تهران، خیابان ستارخان، جنب خیابان نیلوفر، پالک 656 ،ساختمان گلها، واحد 2

ساختمان‌سازی (طراحی و اجرا)

  • شنبه 20 آذر 1400
  • بروزرسانی: شنبه 20 آذر 1400
  • بدون نظر
  • 2 دقیقه
  • 917
  • ساختمان‌سازی (طراحی و اجرا)
    4.75 از 5 بوسیله 2 رای

شرکت فنی و مهندسی «تدبیر پویان عصر» کارنامه مطلوبی در زمینه ساختمان سازی داشته‌اند. طراحی و اجرای ساختمان های مسکونی اداری و تجاری در قالب قراردادهای مشارکت در ساخت و پیمان مدیریت از جمله خدماتی است که از جانب شرکت ارائه می‌شود. ساختمان سازی شامل طراحی نقشه های فاز یک و دو ساختمان و سپس اجرای عملیات تخریب و گودبرداری، فونداسیون و سازه ساختمان و بعد سفت کاری و نازک کاری تا تحویل کلید می‌باشد.

ساختمان‌سازی (طراحی و اجرا)

ساختمان سازی دارای روش‌های گوناگونی است که گوناگونی آن هم به نوع طراحی معماری و هم به نوع طراحی سازه ساختمان بستگی دارد. این تنوع نیز باعث شده کاربری ساختمان‌ها را بتوان از یک دیگر تمایز داد و با توجه به وضعیت آب و هوایی منطقه‌ و نوع موقعیت جغرافیایی که قرار است در آن ساخت و ساز صورت گیرد ساختمان را طراحی و به مرحله اجرا رساند. در این میان ساختمان‌های مسکونی از جمله مهم‌ترین ساختمان‌هایی هستند که در حال حاضر ساخته و به مالکان آن تحویل داده می‌شود. مسکن مناسب که جزو ابتدایی‌ترین نیازهای اجتماعی و فردی است؛ مهم‌ترین نیازی است که نمی‌توان به سادگی از آن عبور کرد و اهمیت صنعت ساختمان سازی و کیفیت ساخت در این زمان است که به خوبی خودنمایی می‌کند.

اعضاء هیئت مدیره شرکت فنی و مهندسی «تدبیر پویان عصر» کارنامه مطلوبی در زمینه ساختمان سازی داشته‌اند. طراحی و اجرای ساختمان های مسکونی اداری و تجاری در قالب قراردادهای مشارکت در ساخت و پیمان مدیریت از جمله خدماتی است که از جانب شرکت ارائه می‌شود. ساختمان سازی شامل طراحی نقشه های فاز یک و دو ساختمان و سپس اجرای عملیات تخریب و گودبرداری، فونداسیون و سازه ساختمان و بعد سفت کاری و نازک کاری تا تحویل کلید می‌باشد.

 

ساختمان‌سازی (طراحی و اجرا)
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیلی شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه

نام و نام خانوادگی
ایمیل


  -     7   =   2  


شرکت فنی مهندسی تدبیر پویان عصر