شماره تماس

24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته تماس بگیرید

آدرس

دفتر تهران: تهران، خیابان ستارخان، جنب خیابان نیلوفر، پالک 656 ،ساختمان گلها، واحد 2

درباره ما

شرکت فنی و مهندسی تدبیر پویان عصر در سال ۱۳۹۰ تحت شماره ۴۱۱۲۳۸ شناسه ملی ۱۰۳۲۰۶۲۱۸۶۶ با هدف طراحی و نظارت و اجرای پروژه های خصوصی و دولتی، پیمانکاری پروژه های خصوصی و دولتی در ضمینه ابنیه و راه و باند و تاسیسات و پروژه های خاص و تهیه و توزیع مصالح و کلیه موارد مربوطه در تهران تاسیس شد،در طی ۱۰ سال فعالیت مستمر و با بهرگیری از نیروهای متخصص و کارشناسان مجرب و نیز با تامین تجهیزات اجرایی توانسته است جایگاهی ویژه در عرصه صنعت ساختمان و عمران به خود اختصاص دهد.

 

صنعت ساختمان و عمران با توجه به سیر تحولاتی که طی سالیان طولانی به خود دیده است در حال حاضر جزو مهم‌ترین صنایع مادر محسوب می‌شود که در دل خود صنعت‌هایی همچون عمران، معماری، نقشه برداری، برق، تاسیسات مکانیکی و... را نیز جای می‌دهد. به همین دلیل از این صنعت به عنوان یک صنعت مهم در اقتصاد کشور یاد می‌شود.

یکی از مهم‌ترین تلاشهای صاحبان صنایع در این زمینه، تربیت نیروی متخصص و مجرب است تا بتوانند در عرصه رقابت، بهترین نتیجه را به دست آورند.

از این رو بالا بودن تقاضا در کنار نوآوری‌ها و تکنولوژی‌های جدید در صنعت ساختمانی و عمرانی، فعالانِ پیشرو در عرصه‌های نوین عمرانی را بر آن داشته تا علاوه بر ارائه راهکارهای نوین در این زمینه، رقابت را در این صنعت به بهترین شکل ممکن بالا ببرند. در این راستا فعالانی، موفق هستند تا بتوانند در عین سرعت عمل در اجرا، کیفیت را نیز با خود همراه سازند.

کشور ما در زمینه صنعت ساختمانی و عمران پیشرو بوده و توانسته چه در عرصه داخلی و چه بین‌المللی موفقیت‌ بسیار کسب کند. شرکت فنی و مهندسی «تدبیر پویان عصر» هم طی یک دهه فعالیت خود در همین خصوص توانسته است قابلیت‌های خود را در پایتخت به خوبی به نمایش بگذارد. این شرکت ثمره ۵۰ سال تجربه مدیریت مهندس رستم احمدی بریس در سمت مدیرعامل شرکت «پیرامون دژ»  و عضو هیئت مدیره شرکت  «بلند بنا دژ» میباشد که درنهایت با تغیر سیاست‌های کاری ایشان شرکت فنی و مهندسی «تدبیر پویان عصر» تحت شماره ۴۱۱۲۳۸ و شناسه ملی ۱۰۳۲۰۶۲۱۸۶۶ پس از تاسیس از سال ۱۳۹۰ با هدف طراحی، نظارت و اجرای پروژه‌های خصوصی و دولتی چه به صورت پیمانکاری و چه به صورت خصوصی، موفق شده پروژه‌هایی که در خصوص ابنیه، راه و باند را به بهترین شکل ممکن اجرایی و پیاده سازی کند.

لذا شرکت فنی و مهندسی «تدبیر پویان عصر» با اتکا به نیروی انسانی متخصص و مجرب خود سعی را بر آن داشته تا در کنار حفظ برنامه زمانبندی مناسب و سرعت عمل کافی در تحویل پروژه، نسبت به اجرای ایده‌آل و استاندارد پروژه در راستای تامین رضایت ذی‌نفعان گام مثبت بردارد. با توجه به همین موضوع، این شرکت با بهره‌گیری از نیروهای متخصص و کارشناسان مجرب و همچنین با تامین تجهیزات اجرایی، جایگاهی ویژهای در عرصه صنعت ساختمان و عمران به خود اختصاص دهد.

پروژه‌های ساختمانی، پارک‌های شهری، پیاده‌رو سازی، حاشیه‌بندی پیاده‌رو، راهسازی، روسازی و زیرسازی سواره‌رو، اصلاح هندسی و محوطه سازی، ساخت نهر رو باز و سر بسته و... پروژه‌هایی هستند که به صورت تخصصی با کیفیت بالا، با سرعت عمل قابل قبول، با بهترین مواد اولیه و با کمک نیروی انسانی توانا و متخصص به اجرا گذاشته شده است و بسیاری از این پروژه‌های اجرایی نیز در مناطق ۲۲ گانه شهر تهران قابل مشاهده و بررسی هستند.

همانطور که اشاره شد طراحی و اجرای پیاده‌رو، شامل زیرسازی و روسازی پیاده‌رو، جدول‌بندی و حاشیه‌بندی پیاده‌رو از جمله مهم‌ترین فعالیت‌هایی است که این شرکت از آغاز شکل‌گیری‌اش تا کنون داشته است. انجام بیش از صدها پروژه طراحی و اجرا شده در سطح شهر تهران که پروژههای «پیادهرو سازی خیابان هرمزان شهرک غرب»، «پیاده‌رو سازی خیابان فاتحان ناحیه ۹ شهرداری منطقه ۲»، «پیاده‌رو سازی خیابان زرافشان فاز دو شهرک غرب» و... را در مناطق ۲، ۵، ۱۲ و ۲۲ پایتخت می‌توان نام برد؛ اقداماتی است که در این حوزه از سوی شرکت «تدبیر پویان عصر» انجام گرفته شده است.

وجود مهندسان توانا در طراحی و اجرای پروژه‌های ساختمانی باعث شده است تا این شرکت بتواند کارنامه قابل قبولی در این زمینه داشته باشد. به طوری که در حال حاضر طراحی و اجرای بیش از ۲۰ پروژه ساختمان مسکونی، اداری و تجاری در سطح منطقه ۲ شهر تهران مانند پروژه ساختمان شهرداری ناحیه ۳ منطقه ۲ شهرداری تهران واقع در خیابان تهران ویلا، ساختمان سرای محله شهرآرا در ضلع شمال پارک شهرآرا، ساختمان مسکونی علامه در سعادت آباد خیابان علامه جنوبی و... را بر عهده داشته که بررسی ساخت این پروژه‌ها نشان از قابلیت این مجموعه در خصوص پروژه‌های ساختمانی دارد.

ساخت پارک‌های شهری نیز از دیگر فعالیت‌هایی است که شرکت فنی و مهندسی «تدبیر پویان عصر» در کارنامه خود داشته و همچنان در این زمینه فعالیت‌های مناسبی دارد. به صورتی که بیش  از ده ها پروژه طراحی و اجرای بوستان‌های سطح شهر تهران همانند مناطق ۲ و ۲۲ شهرداری مانند بوستان «سدروس» واقع در شهرک غرب خیابان ایران زمین، بوستان «رشد» در منطقه ۲۲ شهرداری تهران، بوستان «شاهین» محله ستارخان و... را به اجرا در آورده است.

 دیگر فعالیتی که شرکت فنی و مهندسی «تدبیر پویان عصر» با تیم مجرب خود آن را به مرحله عملیاتی رسانده راهسازی، روسازی و زیرسازی سواره‌رو است که اجرا و تعویض آسفالت اکثر خیابانهای اصلی و فرعی و سایر معابر سوارهرو سطح منطقه ۵ تهران جزو اقداماتی است که این شرکت دستور کار آن را بر عهده داشته.

ضمن اینکه جمع‌آوری آب‌های سطحی طراحی و اجرای انواع نهر رو باز و سر بسته (کانال آب) از دیگر فعالیت‌هایی است که برای انجام آن این شرکت، دارای تیم متخصص است. به طوری که طراحی و اجرای بیش از ۲۰۰ پروژه در سطح شهر تهران در مناطق ۲، ۵، ۱۲ و ۲۲ مانند پروژه‌های جمعآوری آبهای سطحی بزرگراه یادگار امام، جمع‌آوری آب‌های سطحی شهرک امام حسین(ع) اسلام شهر، جمعآوری آبهای سطحی خیابان شوش و... را می‌توان عنوان کرد.

علاوه بر آنچه به آن اشاره شد اصلاح هندسی و محوطه سازی نیز فعالیت‌ مهمی است که شرکت فنی و مهندسی «تدبیر پویان عصر» در آن صاحب تخصص بوده و طراحی و اجرای بیش از ۱۰‌ها پروژه در سطح شهر تهران  مناطق ۲، ۵، ۱۲ و ۲۲ همچون پروژه‌های اصلاح هندسی رمپ و لوپ‌های بزرگراه همت و یادگار، محوطه سازی و اصلاح هندسی شهرک هما بزرگراه اشرفی اصفهانی، اصلاح هندسی معابر منطقه ۵ و... نیز نمونه کارهایی است که به خوبی قابلیت این شرکت در این زمینه را به نمایش درآورده.

گفتنی است مهم‌ترین ویژگی این شرکت در به دست آوردن بهترین نتیجه این است که قبل از شروع عملیات اجرایی پروژه‌ها در هر زمینه‌ای، اقدامات و مطالعات زیادی به منظور انتخاب یک پروژه انجام می‌دهد. لذا تلاش بر آن است تا کیفیت بر کمیت اولویت داشته و با استفاده از نیروی کار ماهر و مواد و مصالح مناسب و همچنین تکنیک‌ها، مهارت‌های ایده‌آل؛ جایگاه مناسبی را در عرصه صنعت ساختمان و عمران کشور به دست آورد.

خوشبختانه تیم مجرب «تدبیر پویان عصر» طی سالها فعالیت، جایگاهی ویژه در عرصه صنعت ساختمان و عمران به خود اختصاص داده و همچنان در تلاش است با برنامه‌ریزی دقیق و مدون بتوانند گام‌های موثری در پیشبرد این صنعت مهم در سطح کشور و در عرصه جهانی بردارد و صنعت عمران و معماری ایرانی را به جهانیان نمایان کند.

 

 

خوش آمدید

سلام

بابکت

کمتفکمندبمندشبنردسینرد

طراحی به سبک خانه ایرانی را از ما بخواهید

ما می توانیم رویاهای شما را به واقعیت تبدیل کنیم

درخواست مشاوره

محتوای ثابت

بهترین خدمات دهنده خدمات صنعت ساختنانن

متن نمونه تست متن نمونه تست متن نمونه تست متن نمونه تست

متن نمونه تست متن نمونه تست متن نمونه تست متن نمونه تست متن نمونه تست متن نمونه تست متن نمونه تست متن نمونه تست متن نمونه تست متن نمونه تست متن نمونه تست متن نمونه تستمتن نمونه تست متن نمونه تست متن نمونه تست متن نمونه تست متن نمونه تست متن نمونه تست متن نمونه تست متن نمونه تست

0 48000
0 54900
اعضاء هیئت مدیره

اعضاء هیئت مدیره

شهریار احمدی بریس

مدیر عامل

دکترای عمران حمل و نقل کارشناس ارشد عمران حمل و نقل کارشناس مهندسی عمران عضو سازمان نظام مهندسی تهران

مهران احمدی بریس

رئیس هیئت مدیره

دکترای عمران مدیریت ساخت کارشناس ارشد عمران مدیریت ساخت کارشناس مهندسی عمران عضو سازمان نظام مهندسی تهران

میلاد احمدی بریس

نایب رئیس هیئت مدیره

دکترای عمران سازه کارشناس ارشد عمران سازه کارشناس عمران عضو نظام مهندسی استان تهران

رستم احمدی بریس

عضو هیئت مدیره

کارشناس عمران موسس و مدیرعامل شرکت  پیرامون دژ موسس و عضو هیئت مدیره شرکت بلند بنا دژ

حامد احمدی بریس

عضو هیئت مدیره

کارشناس ارشد عمران سازه کارشناس عمران عضو سازمان نظام مهندسی استان تهران

وحید احمدی بریس

عضو هیئت مدیره

کارشناس ارشد معماری کارشناس معماری عضو سازمان نظام مهندسی استان تهران

نظرات کاربران

با نظرات خود مارا در ارائه خدمات بهتر یاری کنید

شرکت فنی مهندسی تدبیر پویان عصر